KONST / Litografier / Färglitografi 13914145
nr 1391 4145
Ingrid Roth
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga (hors de commerce), Signerad. Bladets mått: 27x59, yttermått inklusive ram: 45x75 cm
Ingrid Roth, svensk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:01:29
100 kr
250 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr